Divjaka – Projekti i madh i turizmit

Në kuadër të diskutimit publik që po bëhet në Divjakë për projektin e Mabetex, po iu paraqesim këtë video animacion, me prezantimin e të dhënave kryesore të këtij investimi mbi 1 miliard euro, që nuk është vetëm shpëtimi i Divjakës, por dhe i Shqipërisë.

 

5 KOMENTET

  1. Vetem zt kryetar behxhet pacoli po e bene ket. Per kombin ashtu popull i kosove duhet ti japim voten se shprwsa eshte te ai per te ardhmen e kosove se mjaft e vjoshen keta hajna ne tr dy anet

  2. Perrallore, shume bukur. Me behet qefi qe dhe ne vendin tim do kete me ne fund bukurira te tilla. Per mos te folur per gjithe ato vende pune qe do te hapen. Bravo

  3. Projekt i bukur por problemi eshte se po shiten vendet me te çmuara te Shqiperise dhe nga keto shitje çfare fiton populli i thjeshte dhe I varfer shqiptar apo te gjitha fitimet shkojne per te pa ngopurit dhe gomeret e ketij vendi

LINI NJË PËRGJIGJE

Ju lutem shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj