Do çmendeni nga koleksioni i ri ‘Kenzo’!

(Konica.al)

Kenzo, një nga markat më të njohura dhe koleksioni i tij më i fundit janë prapë në Tiranë.

Jonida Maliqi edhe një herë ka sjellë ngazëllimin e markës së njohur.

Ngjyrat, logot, format e kësaj linje janë këtu për t’ju zbukuruar gardërobën edhe trupin.

Pse jo edhe jetën.

Kenzo nuk gabon asnjëherë. As këtë herë!

LINI NJË PËRGJIGJE

Ju lutem shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj