Arben Ahmetaj flet nga spitali/ Ja çfarë ndodhi

Pas përfshirjes në një aksident në Maqedoni, ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, në një prononcim për “Panorama”, ka konfirmuar se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Sipas tij, aksidenti ka ardhur si pasojë e lagështisë në rrugë. Aksidenti ndodhi sot rreth orës 17:30, në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc – Kumanovë, në krahun që përfshin rrugën mes Kumanovës dhe Kriva Pallankës.

Arben Ahmetaj udhëtonte me një mjet tip “Range Rover”, i cili është dëmtuar.

 

 

 

 

 

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakAksidentohet ish-ministri Ahmetaj
Artikulli tjetërShqiptare