Aksidenti/ Deputeti i PDIU-së do hetohet në gjendje të lirë

Deputeti I PDIU-së, Aqif Rakipi që u përfshi sot në një aksident me makinën e tij dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç, është lënë i lirë.

Mësohet se deputeti është liruar me urdhër të Prokurorisë dhe pritet të hetohet në gjendje të lirë.