Fotot/ Era Istrefi shpërthen në Rumani

Kur përmendim emrin e Era Istrefit, pas fshihet një histori suksesi. Elvana Gjata po bën një tur për të promovuar hitin e saj, por edhe Era nuk ka të ndalur.

Ajo ka performuar live hitet e saj më të njohura, në festivalin Untold në Rumani.

Performancat e saj kanë qenë të zjarrta dhe janë brohoritur nga publiku dhe fansat e shumtë. Paraqitja shpërthyese e ka nxehur edhe më shumë atmosferën në skenën rumune.