Rama publikon raportin e dëgjesave për Qarkun Fier

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ka publikuar raportin e dëgjesave për qarkun e Fierit.

“Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Fier. Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Fierit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport”, shkruan Rama.

 

 

LINI NJË PËRGJIGJE

Ju lutem shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj