Bleona “ndal” kohën

Që Bleona Qereti nuk kalon askund pa u vënë re, kjo është pak por e sigurt. Ajo nuk rri kurrë pa na surprizuar me linjat e saj dhe kësaj rradhe ka vendosur të bëjë një set të ri fotografik duke vënë në pah se koha për të, është mikja më e mirë.

“Tsunami Bleona” e ka quajtur ajo veten, në përshkrimin e fotove të publikuara në llogarinë e saj personale në Instagram dhe të themi të vërtetën, nuk e ka dhe aq gabim. Afërsisht 40 vjecc, Bleona me linjat e saj perfekte nuk heziton asnjëherë të reklamojë fizikun që ka.