Emrat/ Pranga 2 të rinjve që shisnin mina me telekomandë

Blutë e Tiranës kanë vënë në pranga dy të rinj, pasi ata shisnin mina me telekomandë.

Bëhet fjalë për shtetasit Jurgen Muho, 24-vjeç dhe Eraldo Kataroshi, 19-vjeç.

Policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale tre mina të pajisura me telekomandë.