Eneda Tarifa, me një mision të ri në “Top Channel”

U përfol shumë për largimin nga “Top Channel”, e shumë zëra të tjerë thonin se me këtë television raportet nuk ishin më si më parë. Por duket se çdo gjë është krejt ndryshe, pasi këngëtaren tashmë do e shohim me një mision të ri.

Asaj i është besuar të jetë një trajnere, për spektaklin më të ri që do të startojë së shpejti, e ku kryefjala do të jenë fëmijët. Këngëtarja dhe ish-moderatorja e “Portokalli”-së do të jetë tani trajnere në “The Voice”.