Marina Vjollca nuse. Ja pamjet e para me fustanin e bardhë 

Pas shumë muajsh pritje e tension sesi do të dilte Marina Vjollca nuse, tashmë janë zbardhur pamjet e para të një princeshe të vërtetë.

Tashmë Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Marina Vjollca i është drejtuar altarit në perëndim të diellit, në një tendë 2000m2, buzë bregut të detit të ngritur në Gjirin e Lalzit.

Fustani i Marinës është dizenjuar nga stilistja e famshme kosovare, Blerina Kllokoqi Rugova. Në dasmë do të jenë të pranishëm 400 persona.