Mjeti fuoristradë përfundon ne kanal, 5 persona në gjendje të rëndë

Një aksident me pasojë pesë të plagosur ka ndodhur sot në Mashkullorë. Një mjet tip fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Burimet paraprake të policisë njoftojnë se automjeti po vinte nga Tirana, në drejtim të Gjirokastrës.

Pesë personat e plagosur, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije, janë në gjëndje të rëndë shëndetësore.

LINI NJË PËRGJIGJE

Ju lutem shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj