Nano-Bashës: Edhe Rama mund të të publikojë të dhëna për kunatin

Pas publikimit të fotove që kryetari i PD-së Lulzim Basha tha se janë faktet që tregojnë se kriminelët janë të lidhur me Ramës, pati edhe një përplasje me analistin Mustafa Nano.

Nga studio e ‘Opinion’, Nano i është përgjigjur Bashës duke thënë se edhe Rama mund të publikojë fakte ose foto ku implikojnë kunatin e tij.

Kunati i Lulzim Bashës, u sulmua kohët e fundit nga ish-deputetët që u larguan nga PD nga Basha.

Ata thase se kunati i kryetarit, është personi që merret me drejtimi ne partisë duke futur kë të dojë dhe duke hequr të vjetrit.