Arjola Shehu romancë me Thomas Strakoshën?

Portieri i Kombëtares shqiptare dhe Lacios në Itali, Thomas Strakosha, duket se ka fiksim prezantuesen e re, Arjola Shehu.

Ai i ka lënë një shënim asaj në Instagram, duke flirtuar me të.

Arjola ia ka kthyer me buzëqeshje. Për momentin nuk dihet nëse mes tyre ka diçka më shumë se kaq.