Fundjava fillon këtu…

E premtja e parë e dhjetorit, vjen me një nga këngëtarët e dashur të grupit “Babastars”, Majk. Folie Terrace, do të sjellë për ju një atmosferë unike dhe energjke, nën ritmet e hiteve të këtij grupi, që prej vitesh po zaptojnë skenën shqiptare.

Mos mungoni sot, duke filluar nga ora 00:00, në klubin më të madh dhe veçantë, për të filluar kështu siç duhet fundjavën tuaj.