Luana zhytur në luks, prezanton makinën e saj marramendëse!

E shohim prej vitesh në ekran, ndërsa që në fillimet e saj është parë si një ‘paketë’ sëbashku me të motrën. Kjo, falë punës së tyre në të njejtin televizion, ashtu sikurse dhe pozicionimit si moderatore për programe të ndryshme. Luanën e kemi parë shpesh të postojë foto nga brendësia e makinës, por këtë herë ajo ka vendosur të tregojë imazhin e plotë të automjetit që disponon.

Një foristradë vishnje, e veshur me lëkurë të po së njejtës ngjyrë në brendësi – kjo është makina luksoze e Luanës. Moderatorja nuk është mjaftuar me postimin e fotos, duke shkruajtur poshtë: “E bukura dhe bisha”. Mesa duket, këtë epitet të dytë përdor Luana për automjetin e saj, me të cilin shihet kudo.

Nuk është hera e parë që shohim moderatoren të rrethuar nga luksi. Pushime e saj këtë verë dukeshin po aq të kushtueshme, e në këtë drejtim përngjasonte shumë me Marinën. Nuk është hera e parë që shohim bukuroshet e ekranit të rrethuara nga të mirat materiale, madje ky fenomen po bëhet gjithnjë e më i shpeshtë.

beauty and the beast

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Bordo