S’ka si të ndodhë ndryshe. Fotot e Rita Orës po “thyejnë rrjetin”

Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “LOVE”. Ylli 27-vjeçar kërcente e zhveshur dhe në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”.

Rita e cila ka qenë pjesë e videove të “LOVE” edhe në dy vitet e kaluara, tha për këtë projekt se: “Argëtohem shumë duke xhiruar dhe më kujton periudhën festive”.