Marina apo Luana Vjollca vishet më shtrenjtë? Zbuloni kush është më e fiksuara pas markave

Motrat Marina dhe Luana Vjollca janë ndër personazhet të cilat komentohen gjerësisht për veshjet e tyre.

Edhe këtë herë nuk kishte si të na shpëtonin detajet e veshjeve, që kanë mbajtur në spektaklet e tyre dhe sa ato shpenzojnë. Në këtë duel, çmimin e parë e ka marë Marina, pasi veshjet e saj janë shumë të shtrenjta, aq sa në shumë raste nuk krahasohen me atë të Luanës.

Marina duket më e fiksuara pas markave të shtrenjta. Si në jetën e përditshme, por edhe si në “C’est la Vie”, ajo shfaqet gjithmonë e veshur me rroba të shtrenjta.

(Çizmet Gucci 1350 euro)

(Fustani Dolce & Gabbana 2290 euro)

(Fustani Valentino 1080 euro)

(Golfi Alexander MCQueen 290 euro)

( Fustani Fashionnova 50 euro)

(Fustani House Of CB 183 euro)