Renato Mekolli: Jam i dashuruar

Shefi i famshëm, Renato Mekolli, ka treguar detaje në lidhje me romancën e tij, teksa ka qënë i ftuar në studion “Rudina”, nga ku pranoi se është i dashuruar, por nuk dha detaje lidhur me personin që ka në krahë.

“Rrallëherë më ndodh që të gatuaj në shtëpi, aty kam nevojë të më gatuajnë dhe të shijoj nga duart e njerëzve të tjerë.

Unë jam i dashuruar, kam një person, kaloj mirë. Do ta prezantoj kur të vijë momenti”, tha Mekolli.