Luana nuk ka ndërmed që të ndalet, së shpejti me një projekt të ri muzikor

Ndonëse është kritikuar shumë, Luana nuk ka ndërmend që të heqë dorë nga muzika.

Moderatorja seksi ka përfunduar me sukses emisionin, ku ishte prezantuese dhe autore, ‘Shiko kush Luan’, e ndërsa sot nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë këngën e saj më të re.

Filluamm.. 🎬

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on