Vasili nuk përmbahet: Rama është idiot dhe hajdut i certifikuar

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, sot e ka cilësuar kryeministrin Rama si një idiot dhe hajdut të certifikuar.

Në vazhdën e akuzave e sharjeve, Vasili e cilëson Ramën si një idiot të padobishëm.

Ky qëndrim është bërë publik përmes një statusi në rrjetin social Facebook.