Armina Mevlani, një nuse për shtëpi: “Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori”

E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, blogerja dhe modelja Armina Mevlani, ka folur edhe për marrëdhëniet e saj me familjen Berisha.

Ajo ka thënë para fëmijëve se çdo fundjavë shkon për vizitë në shtëpinë e znj. Liri dhe z. Sali Berisha.

Aty Armina mëson edhe të gatuajë, duke parë recetat e znj. Liri Berisha.

E pyetur nga aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, nëse “ia lan këmbët Berishës, ajo si nuse”, Armina ia ka kthyer: “Ai, për atë punë meriton t’ia lash me flori”.