Çiljeta i kthehet dashurisë së vjetër, e ndau mendjen më në fund

Çiljeta Xhilaga shquhet për ndryshimet e shpeshta të pamjes së saj.

Ajo ka eksperimentuar aq shumë, sa mund ta gjejmë në versione të ndryshme.

Gjatë kësaj periudhe, atë e kemi parë brune dhe me flokë të shkurtra.

Por duket se kjo pamje nuk i zgjati shumë. Këngëtarja i është rikthyer “dashurisë” së saj të vjetër, për të qenë bionde.

@cihanalarslann 🙏🏼🐣

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on