Elvana Gjata bie pre e hajdutëve

Diçka e pakëndshme i ka ndodhur në Milano këngëtares Elvana Gjata, atje ku ndodhet me stilistin e njohur dhe mikun e saj, Valdrin Sahiti.

Ky i fundit ka postuar një foto në Insastory, duke dhënë lajmin se Elvana është grabitur: “Kem diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”, duke e shoqëruar foton me një emoji të qeshur, duke lënë të kuptohet se e kanë marrë me sportivitet çfarë ka ndodhur.

Padiskutim që Elvana Gjata mbetet ndër këngëtaret e preferuara të të gjithë shqiptarëve, por jo vetëm.