Foto/ Adelina Tahiri e mban gjithmonë të fshehtë bashkëshortin, por këngëtari i zbulon “sekretin”

Që kur lidhja e tyre u bë publike. e deri më sot që po presin të bëhen prindër Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në media.

Tahirit nuk i pëlqën të ekspozojë bashkëshortin dhe në fakt ka shumë pak foto së bashku, megjithatë ditën e djeshme u pa një foto e çiftit të ciën e kishte postuar një këngëtar shqiptar.

Bëhet fjalë për Bertan Asllanin i cili jeton në Turqi, aty ku kanë shkuar edhe Adelina me avokatin maqedonas.

Bertani ka publikuar një foto ku Adelina shfaqet e veshur thjesht dhe Markov i veshur me kostum sportive. Në foto dallon edhe barku i rrumbullakosur i Adelinës e cila së shpejti do të sjellë në jetë një djalë.