Shitet Land Rover discovery 4

  • 3000 cc naftë në gjendje shumë të mirë. Sensor dhe camera parkimi full servis për më shumë kontaktoni në tel (0692909605)

Çmimi: 18 500 EUR (i negociueshëm)

Viti: 2010

Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic

Kilometrazha: 15 000 – 19 999

Karburanti: Naftë

Targa: Shqiptare

Ngjyra: E kaftë/bezhë

Komuna: Tiranë

Prodhuesi: Land Rover

Modeli: Discovery