E papritur, Atalanta nxjerr në shitje portierin Berisha

Atalanta thuhet se do të nis një revolucion në skuadër. Ata kërkojnë që të ripërtërijnë ekipin dhe do t’i besojnë lojtarëve të rinj.

Kështu, as Etrit Berisha nuk është në planet e ekipit të ri. Porta pritet t’i besohet të riut Gollini. Çmimi i vendosur për Berishën është goxha i kripur.

Ai që kërkon shërbimet e tij duhet të derdhë minimalisht 8 milionë euro. Për të interesohen Fiorentina dhe Genoa.