Mos i humbisni, ja shenjat më me fat për muajin Qershor sipas Meri Shehut

Për ata që besojnë në shenjat e zodiakut, astrologia Meri Shehu bëri renditjen e shenjave më me fat për këtë muaj. E ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan, ajo i renditi shenjat nga ato me më pak fat deri tek më fatlumja.

“Energjia e Qershorit është shumë pozitive. Qershori futet me ndryshime të mëdha. Do të jetë një verë e nxehtë ndryshimesh.

Dielli në muajin Qershor do të jetë në Binjak dhe pas datës 20 Qershor kalon në Gaforre”, tha në mënyrë të përgjithshme Shehu.

Renditja e shenjave:

12-Bricjapi

11-Peshqit

10-Virgjëresha

9-Demi

8-Dashi

7-Luani

6-Peshorja

5-Akrepi

4-Shigjetari

3-Ujori

2-Binjakët

1-Gaforrja