Rama takon Metën në Presidencë, çfarë i bëri bashkë?

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me presidentin e Republikës, Ilir Meta.

Takimi është zhvilluar në presidencë dhe ka zgjatur afro 30 minuta.

Mësohet se në fokus të takimit ka qenë çështja e negociatave me Greqinë.