11 C
Tirana, AL
E premte, Shtator 22, 2017
HOROSKOPI

HOROSKOPI

Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që “do shkonin në fund...

Duket sikur e gjithë jeta jonë është një udhëtim i vazhdueshëm drejt dashurisë. Dashurojnë shqisat, emocionet, por jo më pak edhe shenjat e horoskopit. Çdo...

The Guardian

Horoskopi për datën 18 shtator

Dashi Jeta juaj në çift do jetë e qetë dhe pa probleme. Do jeni më të qartë për atë që doni dhe kjo do iu...

Horoskopi për datën 17 shtator

Dashi Do të keni mundësi të shkëlqyera për të bërë një udhëtim. Më në fund fati do të jetë në anën tuaj. Ashtu si gjithmonë,...

Horoskopi për datën 16 shtator

DASHI Yjet ju këshillojnë të ruani qetësinë,sidomos në shtëpi sepse gjërat nuk mund të zgjidhen sa hap e mbyll sytë. Në punë do të ndiqni...

Horoskopi për datën 15 shtator

Dashi  Do tregoheni shumë striktë në dashuri sot dhe shpesh do e vini partnerin/en në siklet. Mos e teproni nëse nuk doni të keni mosmarrëveshje...

Horoskopi për datën 14 shtator

Dashi  Ditë shumë e bukur dhe e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja për të dashuruarit. Edhe ata që kanë pasur zënka do...

Horoskopi për datën 13 shtator

Dashi Gjërat do shkojnë edhe më mirë sesa e kishit menduar sot në jetën tuaj në çift dhe emocionet do jenë me të vërtetë të...

Horoskopi për datën 11 shtator

Dashi Fati do të favorizojë takimet gjatë kësaj dite si dhe sferën financiare dhe investimet. Do të bëni blerje me leverdi për stinën e vjeshtës....

Horoskopi për datën 9 shtator

Dashi  Ditë pozitive kjo për gjithë të dashuruarit. Do flisni për gjithçka me partnerin/en tuaj dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël me...

OPINION DHE KOMENTE

Gjermanisë i duhen në pushtet njerëz me gëzim më të madh për jetën

Viktor Jerofejev - Shkrimtar rus Në dallim nga shtete të tjera evropianoperëndimore, Gjermania është e kuptueshme historikisht për rusët. Mentaliteti gjerman është i afërt me...

Çfarë do të thoshte Punk Rock për Jugosllavinë komuniste?

Miljenko Jergovic Gjatë Lojërave Olimpike Dimërore të vitit 1984, në Sarajevë, Jugosllavi, “Elvis J. Kurtovic&Meteorët e tij” po performonin në një sallë bodrumesh përpara 300...

Sfida kurde

Të dielën e ardhshme Kurdistani Irakian do të zhvillojë një refrendum për shkëputjen nga Iraku dhe krijimin e shtetit të parë kurd në Lindjen...

Pse marrëveshja Rama-Basha nuk ka vdekur, por jeton..

Nga Mentor NAZARKO Temat historike po e mbizotërojnë debatin publik, duke marrë energji të paparë, trazuar pasione e angazhuar njerëz të profileve të ndryshme,  aq...

Blerim Latifi: Mjerimi intelektual i Surroit

Nga Blerim Latifi Surroi, në tekstet e tij, operon me një koncept tejet të vjetëruar të pushtetit. Ky është koncepti posesivist totalitar, brenda të cilit...

MË TË FUNDIT