MENU
klinika

Perditesimi i fundit: 18/01/2021

Kursi Kembimit Valutor

BlihetShitet
EUR width=EUR122.10122.70
USD width=USD110.20110.90
GBP width=GBP144.50145.50
CAD width=CAD82.8084
CHF width=CHF111111.90
JPY width=JPY0.931.02

Ekonomia

Nga Financial Times/ Strategjia e Erdogan

Turqia hyn në Afrikë me ndihma dhe sapunë

Në një bar hoteli në Addis Ababa, një çift etiopian...

Nga Russian Today

Pekini i bën thirrje SHBA të ndalojnë goditjet ndaj firmave të saj

Kina ka kritikuar lëvizjen e fundit të SHBA kundër gjigandit...

Nga Bloomberg/ SHBA ka çelësat!

Kina është fituese, por jo udhëheqëse ekonomike

Rimëkëmbja e Kinës nga thellësia e rënies së Covid-19 është...

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 18 janar 2021

Monedha e eurozonës qëndron stabël në vlerën e 123.5 lekëve. Dollari amerikan,...