MENU
klinika
Tregoni kujdes

Diskutimet për paratë po ju kërcënojnë marrëdhënien në çift!

Klas dhe finesë

Gjërat që nuk do të bënte asnjë grua franceze!

Gratë franceze kanë qenë prej kohësh të famshme për stilin e tyre unik, të sofistikuara...

Në gjurmët e të ëmës

Vajza e Monica Belluccit, imazh i Dolce&Gabbana-s

Deva Cassel vajza e Monica Belluccit është protagoniste në fushatën e re reklamuese të parfumit...

Seriali ynë i preferuar i fëmijërisë

“Winx Club” u rikthye dhe pjesë e tij është edhe Dua Lipa!

“Winx Club” është padyshim një nga filmat vizatimorë më të ndjekur, që është rikthyer në...

"Tani jam rritur dhe kam kuptuar që..."

Jo më në “E diell”, Fjoralba Ponari tregon arsyen e largimit!

Me përfundimin e rubrikës “Beauty” në “E diell”, Fjoralba Ponari vendosi të shkëputej edhe nga...

Trashëgimtarja flet për vendimin

Paris Hilton, së shpejti nënë!

Paris Hilton ka folur së fundmi në lidhje me planet e saj për të krijuar...

Hidhini një sy

Nuk hiqni dorë nga e zeza? Këto ngjyra do t’ju ndryshojnë mendim

Të gjithë fiksohemi pas ngjyrës së zezë, sidomos në stinën e ftohtë të dimrit. Ka...

Nuk keni ende një të tillë në garderobë?

Palltoja e lëkurës, trendi i vitit 2021!

Trendi i palltove 2021 sapo ka mbërritur dhe është një kthim pas në kohë, bëhet...

Tanimë s'ka më dyshime...

Jon Gjebrea, i lidhur me Vildane Zenelin?

Vildane Zeneli dhe Jon Gjebrea po përfliten prej muajsh për një lidhje dashurie me njëri-tjetrin....

'Hygge'

Fjala sekrete e danezëve që i bën ata më të lumturit në botë!

Hygge është një fjalë e vështirë për t`u përkthyer, sepse shpreh një koncept shumë të...

"Ky vit ka qenë i mbingarkuar..."

U shkëput nga televizioni, Nevina Shtylla tregon arsyen

Nevina Shtylla nuk është shfaqur në ekran në puntatat e fundit të emisionit “E diell”....

Lockdown-i bëri të vetën

Mund të bëhesh fermer, edhe në… Instagram!

Kur rriten domatet? Apo, si të kujdeseni për kopshtin tuaj edhe në dimër? Këto janë...