MENU
klinika
Ligue 1 dhe Premier League

PSG merr kreun në Francë, Leicester i dyti në Angli

“Kujtohet” ish-presidenti

“Tifozi” Bamir Topi: Nuk mora ftesë për “Air Albania”

I larguar nga politika aktive kohët e fundit, ish-Presidenti i Republikës, Bamir Topi, kritikoi Kryeministrin...

Premier League, Java 18

Chelsea rikthehet te suksesi pas 3 ndeshjeve

Chelsea lë pas periudhën negative të rezultateve, duke marrë një fitore të ngushtë 1-0 në...

Një vit nga tragjedia

Postimi prekës i bashkëshortes së Kobe Bryant

Po bëhet viti nga aksidenti tragjik me helikopter, që i mori jetën basketbollistit të njohur Kobe Bryant,...

Formula 1

Dy garat mes qytetit vihen në dyshim

Gara e katërt dhe e pestë e sezonit të Formula 1 janë vënë në dyshime....

Historia e Pepe

“Ika me 5 euro në Portugali, isha i uritur”

Shumë futbollistë sot bëjnë një jetë luksoze, paguhen mirë, kanë vila, makina dhe deri në...

Sulmuesi i Kombëtares

Gol dhe asist, Broja e nis mbarë vitin

Armando Broja nuk mund ta fillonte më mirë vitin 2021. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare ka...

Bundesliga, java 16

Nalet Dortmund e Leipzig, Bayern mbetet në krye

Bayern Munchen mbetet në krye edhe pa luajtur. Kjo për fakti se Leipzig nuk fitoi...

Kategoria Superiore, Java 23

Partizani forcë e dytë, përmbys Tirana

Partizani dhe Tirana kanë fituar takimet e javës së 14-të. Të Kuqtë ia dolën në...

Dyshja argjentinase

Lautaro Martinez thërret Messin tek Inter

Një vit më parë flitej për një dyshe argjentinase në sulmin e Barcelonës, teksa Lautaro...

Sulmuesi i Kombëtares

Cikalleshi rikthehet me gol në Turqi

Fundjavë pozitive për sulmuesin e Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. Ai ka gjetur rrugën e rrjetës...

NBA

Nga 5 fitore radhazi, Lakers e Celtics kryesojnë konferencat

Los Angeles Lakers në Konferencën e Perëndimit dhe Boston Celtics në Lindjes janë liderët e...

REKLAMA