Ballina Etiketimet 12 gusht 1912

Etiketim: 12 gusht 1912

Sjellja e shkëlqyer e shqiptarëve kur e çliruan Shkupin

Publicisti dhe intelektuali nga Tetova, Nijazi Muhamedi ka sjell në kujtesë disa përshkrime interesante të Shkupit të vitit 1912. Në profilin e tij në Facebook,...

TË FUNDIT