Ballina Etiketimet Arsenal

Etiketim: Arsenal

Unai Emery vetëprezantohet tek Arsenal, pritet zyrtarizimi

Ish-trajneri i PSG, Unai Emery, ka njoftuar me sa duket akordin për të qenë trajneri i ri i Arsenalit. Portali “unai-emery.com” kishte një faqe...

“Pas Ronaldos, Arsenal tentoi edhe Messin, por morëm vetëm Fabregas…”

Trajneri francez Arsene Wenger, në një intervistë për sajtin zyrtar të Arsenal, e fundit para se të largohet përfundimisht, ka zbuluar shumë gjëra që...

Marseille shënon në shtesë dhe shkon në finale të Europa League...

Pasi Atletico Madrid siguroi finalen i Europa League, pritej fituesi i çiftit tjetër Salzburg-Marseille, kur austriakët fituan 2-0 dhe ndeshja shkoi në shtesë, pasi...

Europa League / Costa çon Atleticon në finale, Salzburg-Marseille në shtesë...

Atletico Madrid është finalisti i parë i Europa League, duke pritur fituesin e çiftit tjetër Salzburg-Marseille, që ka kaluar në shtesë. Pas barazimit 1-1 në...

Sot vendoset finalja e Europa League, shifrat dhe kuotat e 2...

Champions League sonte i lë radhën Eruopa League, me dy ndeshjet e kthimit gjysmëfinale, Atletico Madrid-Arsenal dhe Salzburg-Marseille. Në Spanjë, Atletico Madrid do të presë...

Fellaini shënon në limit, United mposht Arsenal dhe “blindon” vendin e...

Një gol në fundin e takimit, madje në minutat shtesë dhe Manchester United ka “blinduar” vendin e dytë në Premier league, kur mbeten edhe...

Ancelotti zgjedh një klub përpara se të drejtojë Italinë

Gjatë ditëve të fundit u përfol se Carlo Ancelotti do të ishte trajneri i kombëtares së Italisë, por gjërat kanë marrë kthesë të menjëhershme. Duket...

Arsenal ngec me Atleticon, Marseille “prek” finalen e Europa League (Video)

Përfundojnë dy ndeshjet e para gjysmëfinaliste të Europa League, ku Arsenal nuk ka shfrytëzuar mundësitë ndaj Atletico Madrid, ndërsa Marseille bën një hap të...

Europa League, shifrat dhe kuotat e Arsenal-Atletico dhe Marseille-Salzburg

Pas ndeshjeve të para gjysmëfinale të Champions League, sonte e kanë radhën dy gjysmëfinalet e para të Europa League, me dy përballje interesante, përkatësisht...

Tre gola për 7 minuta, Arsenal fiton derbin londinez (Video)

Arsenal ka bërë një nga fund ndeshjet më të mira në historinë e vet, teksa ka shënuar 3 gola për 7 minuta, duke fituar...

TË FUNDIT

close-link