Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: Barcelona

Zyrtarizohet shkëmbimi i bujshëm Sanchez-Mkhitaryan (Video)

Manchester United ka nënshkruar me Alexis Sanchez nga Arsenal, me Henrikh Mkhitaryan që do të shkojë tek Arsenal. Sulmuesi kilian, i cili gati sa...

Shifrat, Hysaj dhe Strakosha në “top 10”-n e Evropës

Në një vëzhgim statistikor të 5 kampionateve më të fortë të kontinentit, duke përllogaritur mesataren e pikëve për ndeshjet e luajtura deri tani, Manchester...

Messi tregon edhe njëherë tjetër magjitë e tij (Video)

Barcelona fitoi thellë 5-0 në fushën e Betis, ku protagonist absolute ishte Messi me 2 gola dhe një asist. Por Leo Mesi dha një...

“Shuplakë” e Messit me shokë, Barcelona mposht Betis (Video)

Barcelona nuk është demoralizuar nga humbja minimale në kupë në mesjavë dhe është kthyer menjëherë te fitorja në kampionat. Katalanasit kanë fituar në Sevilje...

Viti 1987, Mark Hughes luajti për Uellsin dhe Bayern Munchen brenda...

Trajneri, në pamje të parë i mërzitshëm, i cili duket gjithmonë sikur i ka alergji dhënien e dorës, nuk ka asgjë të përbashkët me...

Messi humb penallti, Barcelona pëson disfatën e parë (Video)

Ka përfunduar me fitoren 1-0 të vendasve ndeshja e parë çerekfinale në Kupën e Mbretit mes Espanyol dhe Barcelona-s, një derbi që do të...

Tërhiqet nga futbolli, shikoni 10 “perlat” e Ronaldinho-s (Video)

Përfundimisht, braziliani Ronaldinho ka zyrtarizuar tërheqjen nga futbolli i luajtur, edhe pse zyrtarisht nuk luan që prej nëntorit të vitit 2015. Ai kishte një...

Shënoi vetëm një gol-rekord, por shikoni veprimet e Messit…(Video)

Nga 2-0 në 2-4, Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Real Sociedad të dielën, për të treguar se ky është sezoni i saj. Në xhiron...

“Miss Bota 2015” mundi Cristiano Ronaldon në poker (Video)

Mireia Lalaguna, fituese e titullit “Miss Bota 2015”, ka folur për marrëdhënien e saj me disa futbollistë të famshëm. Modelja spanjolle ka qenë protagonistja...

Suarez tregon ankthin që përjetoi pasi kafshoi Chiellinin

Luis Suarez ka rrëfyer për gabimin që kishte bërë me kafshimin ndaj Georgio Chiellinit, ku mendoi se kishte mbaruar ëndrra e tij për të...

TË FUNDIT