Ballina Etiketimet Dennis Rodman

Etiketim: Dennis Rodman

Ish-ylli i NBA vendosi paqen mes Amerikës dhe Koresë së Veriut

Sot ka qenë një ditë historike për mbarë botën. Presidenti i SHBA, Donald Trump, dhe diktatori koreano-verior Kim Jong-Un u takuan në Singapor për...

TË FUNDIT