Ballina Etiketimet Kryengritësit

Etiketim: kryengritësit

Sjellja e shkëlqyer e shqiptarëve kur e çliruan Shkupin

Publicisti dhe intelektuali nga Tetova, Nijazi Muhamedi ka sjell në kujtesë disa përshkrime interesante të Shkupit të vitit 1912. Në profilin e tij në Facebook,...

TË FUNDIT