Ballina Etiketimet Milot Rashica

Etiketim: Milot Rashica

Milot Rashica: Çfarë ndeshje, krenar për golin tim të parë! (Video)

Sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica, dikur i grumbulluar edhe me kombëtaren e Shqipërisë, ndihet krenar me golin e tij të parë për skuadrën e...

Transferimi surprizë, Rashica firmos te Werder Bremen

Vetëm pa orë më parë u përcoll lajmi se Rashica po ndiqet me shumë interes në Holandë edhe nga ekipi më i madh i...

Milot Rashica në fokusin e klubit të madh evropian

Emri i Milot Rashicës u lakua në Angli, në Itali gjithashtu dhe së fundmi ishin dy ekipe gjermane që kërkonin shërbimet e mesfushorti të...

Dy ekipe nga Bundesliga gjermane kërkojnë Milot Rashicën

Një mundësi tjetër për mesfushorin e Kosovës, Milot Rashica, teksa një pistë e re është në fundin e merkatos së dimrit. U përfol shumë...

Jo vetëm Serie A, Milot Rashica mund të luajë në Bundesliga

Mesfushori kosovar Milot Rashica i Vitesse-s në kampionatin holandez është një futbollist me potencial të madh dhe këtë e ka treguar në çdo ndeshje....

Jo vetëm Lazio e Napoli, Milot Rashicën e duan edhe në...

Milot Rashica është një nga më të kërkuarit në merkato. Mesfushori kosovar ka kohë që ndiqet nga Napoli, por kohët e fundit edhe Igli...

De Biasi-Tramezzani në krye të kombëtares italiane?

Mediet zvicerane kanë lëshuar “bombën” e radhës, dy trajnerë italianë edhe me kombësi shqiptare mund të drejtojnë kombëtaren e Italisë. E në fakt, dihet...

“Rashica, zgjedhje e trajnerit! Peng kam Gjimshitin, flas me De Biasin”

Në “Top Story”, Armand Duka u pyet në lidhje me lënien jashtë Europianit të Milot Rashicës, i cili më pas zgjodhi përfaqësuesen e Kosovës...

Rashica shënon gol në fitoren e thellë të Vitesses (Video)

Milot Rashica ka shënuar golin e dytë këtë sezon në kampionatin holandez, në fitoren 0-4 që Vitesse mori në fushën e Heerenveen. Mesfushori kosovar,...

Rashica shënon gol të bukur ndaj Ajax (Video)

Një fitore që do të mbahet mend gjatë nga Vitesse në Amsterdam përballë Ajax. Por kjo fitore do të mbetet edhe në kujtesën e...

TË FUNDIT

close-link