Ballina Etiketimet Napoli

Etiketim: Napoli

Juve mjaftohet me një gol, nuk i ndahet Napolit (Video)

Juventus edhe njëherë tjetër tregohet eksperte e skuadrave të vogla, duke kaluar pa problem pengesën e javës së 21-të. Kampionët në fuqi të Italisë,...

Shifrat, Hysaj dhe Strakosha në “top 10”-n e Evropës

Në një vëzhgim statistikor të 5 kampionateve më të fortë të kontinentit, duke përllogaritur mesataren e pikëve për ndeshjet e luajtura deri tani, Manchester...

Napoli triumfon në Bergamo, Hysaj mposht Berishën (Video)

Napoli ka kaluar me sukses një nga transfertat më të vështira të këtij sezoni, ndaj skuadre si Atalanta, që kohët e fundit i kishte...

Hysaj: Ikëm nga Champions, por fitojmë Europa League dhe titullin

Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj, në një intervistë të dhënë për “Il Roma”, ka folur për fatet e Napolit. “Është e vërtetë, luajmë...

Vlen 70 milionë euro, por paguhet 1 milion euro në vit

Para pak ditësh, në bazë të “CIES”, vlera e futbollistit prekte shifrën e 70 milionë eurove. Një shifër kjo, e cila për një mbrojtës...

Menaxheri i Hysajt: Nuk vlen 70.5 mln euro, sepse ndryshe…

Lajmi ka bërë bujë jo vetëm në Shqipëri. Vlerësimi me 70,5 milionë euro nga CIES i kartonit të mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj,...

Igli Tare, më i miri në rolin e tij sipas sondazhit...

Igli Tare nuk zbret nga “froni”. Pasi është vlerësuar vitin e kaluar si drejtori sportiv më i mirë në Itali, tani nëpërmjet një sondazhi,...

Hysaj dhe Strakosha kalojnë një mbrëmje së bashku

Dy futbollistët e Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj dhe Thomas Strakosha, janë bërë bashkë në mbrëmjen e kaluar. Nuk dihet se si kanë përfunduar të...

Juventus vuan ndaj Cagliarit, por nuk i ndahet Napolit (Video)

Juventus tregohet një skuadër cinike dhe arrin të marrë rezultate edhe atëherë kur është në vështirësi apo kur nuk është në ditën më të...

“Shpërthen” Immobile, nuk falin edhe Napoli e Milan (Video)

Plot katër gola ka shënuar Ciro Immobile në fitoren 5-2 që Lazio arriti në fushën e SPAL. Një fitore bindëse e bardhekaltërve, që parakalojnë...

TË FUNDIT