Menu
Konfirmimi nga FSHF

Jo më polici brenda stadiumeve, por me privatë

Zyrtarizimi i sulmuesit

E merr në formë huazimi, Partizani prezanton talentin shkodran

Ashtu siç pritej prej ditësh, Partizani ka zyrtarizuar sot afrimin më të ri për repartin...

Goditjet e klubit vlonjat

Mesfushori i Partizanit prezantohet te Flamurtari, pritet edhe Cale

Flamurtari vijon përforcimet në këtë merkato vere, duke rritur cilësinë e vet dhe duke dobësuar...