Ballina Etiketimet Partizani

Etiketim: Partizani

Hidhet shorti i Europa League, ja me kë do të ndeshen...

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i Europa League për turin e parë eliminator. Tri skuadrat nga Shqipëria, por edhe Shkupi dhe Prishtina...

Partizani zgjedh trajneri e ri, nisin përgatitjet për Europa League

Partizani i beson Skënder Gegës projektin e ri të tij. Ish-futbollisti i njohur dhe trajneri i përfaqësueses U-21, ka gjetur akordin me të kuqtë...

Partizani në Europa League, por nuk ka stadium ku të luajë…

UEFA ka konfirmuar sot pjesëmarrjen e Partizanit në Europa League. Dhe tani të kuqtë duhet të zgjedhin se në cilin stadium do të jenë...

Kukësi vijon merkaton intensive, firmos edhe Qaqi (Video)

Harallamb Qaqi është futbollisti i radhës që ka nënshkruar me FK Kukësi. 24-vjeçari, që më parë ka luajtur edhe Kombëtaren shqiptare U-21 dhe në...

Disiplina gjobit Partizanin dhe dënon Kamzën, 3 vjet pezullim për agresorin...

Komisioni i Disiplinës në FSHF ka mbyllur sot sezonin futbollistik me një sërë masash të ndryshme disiplinore, ku për Superioren, dy ekipet e dënuara...

Historike për shqiptarët e 3 shteteve, 8 ekipe në Kupat e...

Viti 2018 është historik për ekipet shqiptare, pasi do të jenë tetë skuadra shqiptare që do të marrin pjesë në kupat e Evropës, 3...

“VLLAZNIA, një jetë, dy ngjyra, një skuadër…”

Nga Julian DEDA Eshtë e vërtetë që Partizani e bëri lëmsh kampionatin. I hapi portën Teutës, pastaj luajti kundër Vllaznisë sikur po luante kundër Realit...

Vllaznia bie nga Superiorja, mbijeton Kamza, Partizani pa Evropë (Video)

Pasditen e sotme është luajtur java e fundit e kampionatit të 79-të kombëtar i Kategorisë Superiore dhe e gjithë vëmendja e sportdashësve shqiptarë ishte...

Dramatike, Laçi mposht Kamzën dhe Vllaznia ka dhe një shans (Video)

Ka përfunduar java e parafundit në Kategorinë Superiore në futboll. Kur u mendua se Vllaznia ishte e rënë, ekipi shkodran ka edhe një shans...

Flamurtari paguan dënimin, ndaj Partizanit luhet në Vlorë

Klubi i Flamurtarit u dënua nga Komisioni i Disiplinës me dy ndeshje për të mos luajtur në fushën e vet dhe ndaj Laçit u...

TË FUNDIT