Ballina Etiketimet RAMA TILERSON

Etiketim: RAMA TILERSON

Rama-Tilerson, a është folur për naftën në (dhe) kufijtë detarë me...

Nuk është që çdo ditë Sekretari amerikan i Shtetit zgjohet dhe flet në telefon me kryeministrin e Shqipërisë. Nuk mbahet mend-(ndoshta 4 vjet më...

TË FUNDIT

close-link