Ballina Etiketimet Shkodra

Etiketim: shkodra

Zbulohet shifra që nis ankandi për privatizimin e Vllaznisë

Bashkia e Shkodrës ka bërë vlerësimin e shifrës për shitjen e klubit të Vllaznisë tek aksionerët privatë dhe është përcaktuar se ankandi do të...

Dorëhiqet administratori, legjenda futbolli për bordin e ri të Vllaznisë

Kryebashkiakja Voltana Ademi, edhe në rolin e presidentes së Vllaznisë, ka nisur lëvizjet për strukturat e reja drejtuese të klubit dhe skuadrës së futbollit,...

Kryebashkiakja e Shkodrës, Ademi: Ndjesa publike për Vllazninë nuk mjafton

Kishte heshtur deri sot, kur u gjend para pyetjeve të gazetarëve në një ceremoni me rastin e 1 Qershorit, festës së fëmijëve, ku u...

Borderoja e pagave, Vllaznia shpenzoi 1 miliard lekë dhe ra nga...

Miliona të shpenzuara, shifra që kapin miliardin në total, në të gjitha zërat dedikuar klubit të futbollit, rroga të majme për stafin teknik, po...

“VLLAZNIA, një jetë, dy ngjyra, një skuadër…”

Nga Julian DEDA Eshtë e vërtetë që Partizani e bëri lëmsh kampionatin. I hapi portën Teutës, pastaj luajti kundër Vllaznisë sikur po luante kundër Realit...

Drama nuk ka fund, Vllaznia B bie në të Dytën, ngjitet...

Vllaznia ka rënë në Kategorinë e Parë dhe kjo ka mërzitur pa masë të gjithë tifozët shkodranë. Por sikur të mos mjaftonte kjo, edhe...

Shtubina: Gjoka erdhi si luan te Vllaznia, por iku si lepur

Tre shkodranët e Laçit, Ndriçim Shtubina, Ansi Nika dhe Abdurrahman Fangaj i dhanë një dorë Vllaznisë, duke mundur rivalen e tyre, Kamzën.  Vllaznia ka...

Protestë e tifozëve të Vllaznisë, godasin me vezë Bashkinë Shkodër (Video)

Ashtu siç ishte paralajmëruar, tifozët e Vllaznisë, sot në orën 12:00, kanë protestuar para Bashkisë së Shkodrës, duke akuzuar këtë të fundit dhe kryetaren...

Konfirmohet nga vetë Oostende, Sindrit Guri do të luajë në Belgjikë

Merr fund ankthi për sulmuesi shkodran Sindrit Guri, i cili tashmë do të luajë në kampionatin belg të futbollit. Sulmuesi i Kukësit ka nënshkruar...

Salihi: Edhe unë fajtor për Vllazninë, jam gati nëse i duhem

Sulmuesi shkodran Hamdi Salihi ka folur për “Supersport” në lidhje me situatën që Vllaznia po kalon, pasi klubi shkodran është më pranë rënies nga...

TË FUNDIT