Ballina Etiketimet Singapor

Etiketim: Singapor

Ish-ylli i NBA vendosi paqen mes Amerikës dhe Koresë së Veriut

Sot ka qenë një ditë historike për mbarë botën. Presidenti i SHBA, Donald Trump, dhe diktatori koreano-verior Kim Jong-Un u takuan në Singapor për...

Këto janë 10 fushat e futbollit më të pazakonta në botë...

Fushë e blertë, tribuna dhe vende për të vendosur birrën, futbolli nuk është gjithmonë kaq i kollajtë për t’u shijuar. Kjo lojë mund të...

Inter mposht Chelsea, por shihni autogolin e shekullit (Video)

Inter ka fituar 2-1 ndaj Chelsea. Vetëm pak ditë pasi mundi kampionët e Gjermanisë, zikaltrit kanë thyer edhe kampionët e Anglisë. Ishte një ndeshje...

TË FUNDIT