Ballina Etiketimet Taim

Etiketim: taim

Pacolli priti në takim ambasadoren turke në Kosovë

Në vazhdën e takimeve me ambasadorët e akredituar në Kosovë, zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli ka pritur sot në takim...

TË FUNDIT

close-link