Menu
Emërimet te klubi shkodran

Hasan Likës i besohet posti i trajnerit te Vllaznia

Kandidati për drejtor teknik

Shpuza tërhiqet për Vllazninë: Voltana Ademi, si Lenka Çuko

Vllaznia është në pritje të caktimit të trajnerit dhe drejtorit teknik. Pas emërimit të administratorit...

Kategoria Superiore

Fiton gjyqin me Vllazninë dhe prezantohet te Tirana

Tirana ka zyrtarizuar marrëveshjen me futbollistin nga Maqedonia, Sedat Berisha, duke nënshkruar një kontratë 1-vjeçare,...