Ballina Etiketimet Vllaznia

Etiketim: Vllaznia

Zbulohet shifra që nis ankandi për privatizimin e Vllaznisë

Bashkia e Shkodrës ka bërë vlerësimin e shifrës për shitjen e klubit të Vllaznisë tek aksionerët privatë dhe është përcaktuar se ankandi do të...

Arlind Kalaja firmos zyrtarisht me FK Kukësi

Pas bisedimeve intensive dhe arritjes së marrëveshjes, FK Kukësi ka nënshkruar me futbollistin Arlind Kalaja. Mesfushori sulmues shkodran është përforcimi i parë në kuadër...

Dorëhiqet administratori, legjenda futbolli për bordin e ri të Vllaznisë

Kryebashkiakja Voltana Ademi, edhe në rolin e presidentes së Vllaznisë, ka nisur lëvizjet për strukturat e reja drejtuese të klubit dhe skuadrës së futbollit,...

Kryebashkiakja e Shkodrës, Ademi: Ndjesa publike për Vllazninë nuk mjafton

Kishte heshtur deri sot, kur u gjend para pyetjeve të gazetarëve në një ceremoni me rastin e 1 Qershorit, festës së fëmijëve, ku u...

Borderoja e pagave, Vllaznia shpenzoi 1 miliard lekë dhe ra nga...

Miliona të shpenzuara, shifra që kapin miliardin në total, në të gjitha zërat dedikuar klubit të futbollit, rroga të majme për stafin teknik, po...

Klubi i Vllaznisë merr përgjegjësinë: Ndjesë tifozëve kuqeblu!

Në momentin kur po bëhet gjyqi publik ndaj klubit të Vllaznisë, ndjesa ndaj tifozëve është kthyer në një shfajësim për Bashkinë e qytetit të...

“Janë kryebashkiakët që votojnë për kampionatin e shëmtuar”

Legjenda e futbollit vlonjat dhe e kombëtares kuqezi, Sokol Kushta, duket se ka një analizë të tijën për situatën në futbollin shqiptar, duke e...

“VLLAZNIA, një jetë, dy ngjyra, një skuadër…”

Nga Julian DEDA Eshtë e vërtetë që Partizani e bëri lëmsh kampionatin. I hapi portën Teutës, pastaj luajti kundër Vllaznisë sikur po luante kundër Realit...

Drama nuk ka fund, Vllaznia B bie në të Dytën, ngjitet...

Vllaznia ka rënë në Kategorinë e Parë dhe kjo ka mërzitur pa masë të gjithë tifozët shkodranë. Por sikur të mos mjaftonte kjo, edhe...

Vllaznia bie nga Superiorja, mbijeton Kamza, Partizani pa Evropë (Video)

Pasditen e sotme është luajtur java e fundit e kampionatit të 79-të kombëtar i Kategorisë Superiore dhe e gjithë vëmendja e sportdashësve shqiptarë ishte...

TË FUNDIT