MENU
klinika
Rama publikon videon

Arsyeja pse Fushë-Kruja nuk u përmbyt…

Bino: Shumë shpejt nisim me të moshuarit

Nis vaksinimi i 60 epidemiologëve në Tiranë, Durrës, Krujë e Kavajë

Ndërsa dita e dytë e vaksinimit ka nisur me 60 epidemiologë në Tiranë, Durrës, Krujë...

Merret i pandehur Redjan Rraja

SPAK mbyll hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji

Prokuroria e Posaçme ka përfunduar hetimet për atentatin ndaj prokurorin Arjan Ndoji, që u bë...

Nga sot reshje të dendura shiu

Paralajmërimi i IGJEUM: Priten përmbytje, do të ketë rritje të…

Duke filluar nga dita e sotme dhe për 5 ditë më radhë në gjithë Shqipërinë...

Arrestohet një tjetër i dyshuar si autor i ngjarjes

Durrës/ Vranë 39-vjeçarin dhe i plagosën djalin

Një tjetër person ka rënë në prangat e policisë për vrasjen e ndodhur më 18...

Mbarimi i festave

Durrës, nis largimi i emigrantëve drejt BE

Në ditët e para të vitit të ri janë larguar nga porti detar i Durrësit...

Situata problematike

Reshjet në Durrës, përmbyten rrugët

Kjo është situata në lagjen 13 në zonën e Plazhit në Durrës ditën e sotme,...

Pas reshjeve të dendura

Rikthehet normaliteti në Durrës, hapet Porti

Porti i Durrësit është rihapur për lëvizjet e trageteve që lidhin Shqipërinë me Italinë. Pas...

Statistikat e inaktivitetit

Në cilët qytete burrat dhe gratë janë më “dembelë”?

Në fund të tremujorit të tretë në vend kishte 943 mijë persona të konsideruar inaktivë,...

Aksident i rëndë në Rrogozhinë

Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi, ka ndodhur këtë mëngjes në...

Zbardhet skema

Si zhvati 155 milionë lekë nga pagat e luftës durrsaku!

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i 32-vjeçarit nga Durrësi, Denis Trungu, i cili kishte...

I njohur në spitalin e Kavajës

COVID-19/ Vdes një tjetër mjek shqiptar

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë...