MENU
klinika

‘E gjithë bota në dy njerëz’

Xhensila tregon xhiron e parë të Besit me Ajkën…

28.07.2018 - 10:57

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bëne para një jave prinder të femijës së tyre të parë.

Çifti ”pagezuan” vajzën e tyre me emrin Ajka. Prindërit e rinj nuk i kursyen dedikimet emocioniese për te voglen e tyre.

Këtë herë Xhensila ka ndarë një foto te vogëlushes me Besin. ‘E gjithë bota në dy njerëz’ shkruan kengëtarja krah fotos.