MENU
klinika

Mesfushori i Liverpool

Xherdan Shaqiri firmos mbi flamurin shqiptar

28.07.2018 - 13:20

Mesfushori shqiptar i Liverpool, Xherdan Shaqiri, vijon të mbetet në qendër të vëmendjes. Tifozët shqiptarë në Amerikë i kanë afruar një flamur kuqezi dhe ai e ka firmosur me kënaqësi.

Faqja zyrtare e Liverpool ka shkruar se Shaqiri pritet ta bëjë debutimin e tij në ndeshjen miqësore ndaj Manchester United, e cila do të zhvillohet sonte, në orën 23:05, në SHBA.