MENU
klinika

Kampioni absolut i boksit

“Çmenduria” e fundit e Floyd Mayweather

21.08.2018 - 21:25

Para disa muajsh bleu një orë me 239 diamante, por kjo nuk mjafton. Boksieri amerikan Floyd Mayweather nuk dëshiron të humbasë asnjë sekondë nga jeta e tij, ndaj ka vendosur që ta shijojë jetën në maksimum, duke i bërë dhuratë vetes një orë që nuk ka të krahasuar.

Kampioni dhe rekordmeni i botës në boks, 50 fitore e asnjë humbje, është i rrethuar nga luksi dhe nuk e kursen veten kur bëhet fjalë për gjëra të veçanta. Dhe me dhuratën e fundit që i ka bërë vetes ka treguar se pasioni për orët është i madh.

Ai ka vendosur të ketë një tjetër orë edhe më të shtrenjtë. Dhe për këtë arsye i është drejtuar një prej prodhuesve më të mëdhenj, Audemars Piguet, që nuk e ka zhgënjyer.

Në një mesazh në faqen e tij zyrtare “Instagram”, Mayweather shkruan: “Sa karatë ka kjo unazë-byrzylyk”, – duke treguar dhuratën e re, një orë në formë gjarpri. Një tjetër çmenduri…

Vetëm 5 minuta për të kuptuar rastin e mashtrimit

Usain Bolt në mes të katër rrugëve…

Humb përballjet ndaj United për Europa League...

Dembélé do t’i mungojë 5 javë Barçës

Mësoni datat dhe oraret kur do të luhen përballjet!

Dy miqësore me Italinë për Kombëtaren U-17

Tani rinovimi me Milanin është shumë larg…

Rafael Leao, klauzola ‘nyja gordiane’

Mesfushori maroken ka zbarkuar në Paris...

PSG pranë ‘grushtit të shtetit’ me Ziyech