MENU
klinika

Dollari, euro, paundi dhe ari në rënie

Kursi zyrtar i këmbimit valutor

16.08.2018 - 11:49

Përditësimi i fundit: 11:49:15, 16.08.2018

Lekë për njësi të monedhës së huaj
Dollar AmerikanUSD110.44-0.47
EuroEUR125.55-0.09
Poundi BritanikGBP140.36-0.68
Franga ZviceraneCHF111.200.00
Jeni Japonez (100)JPY99.68-0.01
Dollari AustralianAUD80.29+0.11
Dollari KanadezCAD84.12-0.71
Korona SuedezeSEK12.01-0.07
Korona NorvegjezeNOK13.08-0.08
Korona DanezeDKK16.850.00
SDRSDR152.78-1.21
Ari(OZ 1)XAU130324.72-1,208.99
Argjend(OZ 1)XAG1611.32-33.48
Juani Kinez (onshore)CNY16.01-0.05
Juani Kinez (offshore)CNH16.01-0.03
Lira TurkeTRY19.16+0.90